Ampleon USA BLF6G27-10G,112
RF Power Transistor, 2.3 to 2.7GHz, 10W, 19dB, 28V, LDMOS, SOT-975C
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
产品MOS管
型号编码BLF6G27-10G,112